Adres

Provinciale Handelsschool
Gouverneur Verwilghensingel 1
3500 Hasselt
Tel: 011 26 72 11
Fax: 011 26 72 10
Mail: phhasselt@limburg.be

Artikelen

Sint zoekt Sint

Op vrijdag 4 december, net twee dagen voordat de SINT in ieders schoentje snoep en cadeautjes legt, werd onze school opgeschrikt door een SINT-invasie. Eén echte Sint en drie lookalikes waagden hun kans om de enige echte Sint naar de kroon te steken in een SINT-battle.
De trotse 'publiciteits'pieten en -mieten stalen de show op een real stuff podium dat netjes lag te blinken in een schitterend najaarszonnetje.
De nepsinten Osman, Brecht en Seher moesten een sintproef afleggen. De onverbiddelijke jury van de Gonzales' sisters was keihard en stuurde hen uit de race. Zo bleef uiteindelijk alleen de echte Sint over. Hij blijft tenminste tot 6 december 2016 de enige echte Sinterklaas !

Pol Keunen