Adres

Provinciale Handelsschool
Gouverneur Verwilghensingel 1
3500 Hasselt
Tel: 011 26 72 11
Fax: 011 26 72 10
Mail: phhasselt@limburg.be

Artikelen

Viro-beurs en leren ondernemen

Leren ondernemen is een belangrijke competentie die we onze leerlingen willen bijbrengen. In dit kader namen de leerlingen van 6 boekhouden-informatica op 26 november deel aan de Viro-beurs. Deze regionale beurs voor oefenfirma’s werd door de PXL georganiseerd. 39 scholen, meestal uit Limburg, maar ook van buiten onze provincie waren aanwezig. Iedereen prees zijn producten aan. ‘Fac-Sys’, de oefenfirma van de Handelsschool, verkocht op de beurs computerproducten, maar ook haar diensten als boekhoudkantoor voor andere oefenfirma’s.
De regionale Viro-beurs is voor onze leerlingen de opstap naar de grote, internationale beurs die in februari in Gent plaatsvindt. Met het aanstekelijke enthousiasme dat onze leerlingen in Hasselt aan de dag legden, wordt Gent zeker een groot succes.

Bekijk de foto's