Adres

Provinciale Handelsschool
Gouverneur Verwilghensingel 1
3500 Hasselt
Tel: 011 26 72 11
Fax: 011 26 72 10
Mail: phhasselt@limburg.be

Artikelen

HERFST in de Provinciale Handelsschool Hasselt

De leerlingen van 6 Verkoop hebben de inkomhal van onze school weer duchtig onder handen genomen. Onder het motto “Laat de herfst maar door de school waaien!” verdiepten ze zich dit keer in de herfstsfeer. Bij CREAZIE gingen ze op zoek naar kledij voor de paspoppen en via een inzamelactie bemachtigden ze wat paraplu’s om  de typische regen- en stormbuien te illustreren.
Met verf en borstel gingen de leerlingen nadien aan de slag om de herfsttinten in de inkomhal te laten schitteren. Om het plaatje compleet te maken lieten ze een bladerentapijt aanrukken. Het resultaat van hun creatie is nog iedere dag te bewonderen bij het binnenkomen van onze school!