Onze partners

ewals.jpg

Adres

Provinciale Handelsschool
Gouverneur Verwilghensingel 1
3500 Hasselt
Tel: 011 26 72 11
Fax: 011 26 72 10
Mail: phhasselt@limburg.be

Sportdag 2015

Met veel enthousiasme ruilden alle leerlingen op donderdag 24 september  de schoolbanken voor een dagje sporten De derde- en vierdejaars hadden een gezamenlijke programma in sportcentrum Olympia. Ze kregen er initiatie in het klimmen, spinning en fitness. In de namiddag werd de King Pin gezocht tijdens een spelletje bowlen! Onze vijfdejaars trokken naar Valkenburg. Daar konden ze zich uitleven tijdens een partijtje lasershoot of een gps-zoektocht. De voetbalskills kwamen bovendrijven op een levensgroot tafelvoetbalterrein! Om nog maar te zwijgen over de verborgen danstalentjes die onze school duidelijk rijk is! De zesde- en zevendejaars hadden de keuze uit twee activiteiten: badminton gecombineerd met bowlen of de afvaart van de Lesse in een kajak.      Bekijk de foto's